APEM Q14F1BXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1BXXY12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Newark
Tendance sur 3 mois:
-0.45%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1BXXY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
14mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXY12E