APEM Q14F1BXXW12E
Led Indicator Sealed 14MM Flush Black Chrome Fixed White 12VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1BXXW12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1BXXW12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, White, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, WHITE, 3.2V
14mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXW12E