APEM Q14F1BXXR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1BXXR24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Newark
Tendance sur 3 mois:
-4.67%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1BXXR24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 24VC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 24VDC IP67
14mm flush black bezel IP67 sealed RED 24V
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Forward Voltage:2V; Supply Voltage:24V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXR24E