APEM Q14F1BXXR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1BXXR12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
element14 APAC
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1BXXR12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 12VDC SOLDER
LED Indicator 14mm Flush 12VDC IP67
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, RED, 2V
14mm flush black bezel IP67 sealed RED 12V
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Forward Voltage:2V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXR12E