APEM Q14F1BXXG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14F1BXXG110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+21.97%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q14F1BXXG110E fournies par ses distributeurs.
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:5Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXG110E
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 110VAC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
14mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK