APEM Q12P1CXXW110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1100mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1CXXW110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1CXXW110E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED WHITE 110VAC SOLDER
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, White, 3.3V; Led Color:White; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXW110E
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent White 110VAC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 110V 12MM PROM WHITE