APEM Q12P1CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1CXXG24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+12.04%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1CXXG24E fournies par ses distributeurs.
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 12mm, GREEN,; GREEN, 2.2V; LED Color:Green; Mounting Hole Dia:12mm; Operating
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 12MM FIXED GREEN 24VDC Q12 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent Green 24VDC IP67
12mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed GREEN 24V
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 24V 12MM PROMINENT GRN
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXG24E