APEM Q12P1CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1CXXG12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-5.71%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1CXXG12E fournies par ses distributeurs.
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 2.2V 20mA 60mcd 60°
LED INDICATOR SEALED 12MM BRIGHT CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER Q12 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 12MM, GREEN, 2.2V
LED Indicator 12mm Prominent Green 12VDC IP67
12mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXG12E