APEM Q12P1CXXG110E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 2.2V 6mA 60mcd 60°
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1CXXG110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-21.35%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1CXXG110E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 12MM BRIGHT CHROME FIXED GREEN 110VAC SOLDER Q12 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 12MM, GREEN, 2.2V
12mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED Indicator 12mm Prominent 110VAC IP67
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 110V 12MM PROM GREEN
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXG110E