APEM Q12P1CXXB24E
LED signal light, 24 V (DC), blue, 800 mcd, Mounting Ø 12 mm, pitch 2.54 mm, LED number: 1
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1CXXB24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1CXXB24E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd 2-Pin
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent Blue 24VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 24V 12MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Blue, 3.3V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:500Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXB24E