APEM Q12P1BXXY12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1BXXY12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-5.55%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1BXXY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent Yellow 12VDC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
LED PNL IND YLW DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 12V 12MM PROMINENT YEL
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXY12E