APEM Q12P1BXXR220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 350mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1BXXR220E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1BXXR220E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
APEM Q12P1BXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 12MM
Led Indicator 12Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXR220E
LED Indicator 12mm Prominent Red 220VAC IP67