APEM Q12P1BXXR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 100mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1BXXR12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.78%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1BXXR12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 12MM BLACK CHROME FIXED RED 12VDC SOLDER Q12 SERIES
Single Color LED, Red, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent Red 2VDC IP67
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 12MM, RED, 1.9V
12mm prominent black bezel IP67 sealed RED 12V
LED PNL IND RED DIFF 8MM QUK CON
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Red, 1.9V; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:1.9V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXR12E