APEM Q12P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1BXXG12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.63%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1BXXG12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent 12VDC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXG12E