APEM Q12P1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 500mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q12P1BXXB24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+19.48%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q12P1BXXB24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 12MM BLACK CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER Q12 SERIES
Single Color LED, Blue, Diffused
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, Blue, 3.3V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:500Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXB24E
LED Indicator 12mm Prominent 24VDC IP67
12mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK