APEM Q10F5SXXHG02E
Led Panel Indicator, Green, 10Mm, 3.3V Rohs Compliant: Yes |Apem Q10F5SXXHG02E
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q10F5SXXHG02E.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q10F5SXXHG02E fournies par ses distributeurs.
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 10MM, 3.3V; Available until stocks are exhausted
LED INDICATOR SEALED 10MM FLUSH SS FIXED HYPER BRIGHT GREEN 2VDC EPOXY WIRE
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
APEM Q10F5SXXHG02E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
10mm FLUSH STAINLESS STEEL HYPER BRIGHT