APEM NDIR10HT
Switch Slide DIP SPST 0.025A 24V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM NDIR10HT.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 20 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1825057-9
Switch DIP OFF ON SPST 10 Extended Slide 0.1A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
C&K ComponentsSDA10H0B
Switch DIP OFF ON SPST 10 Flush Slide 0.1A 24VDC PC Pins 1000Cycles 2.54mm Thru-Hole Tube
TE Connectivity1825057-9
Switch DIP OFF ON SPST 10 Flush Slide 0.1A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
CTS Components206-10
Switch DIP OFF ON SPST 10 Raised Slide 0.05A 24VDC PC Pins 10000Cycles 2.54mm Thru-Hole Tube
C&K ComponentsSDA10H0BD
Descriptions
Descriptions de APEM NDIR10HT fournies par ses distributeurs.
Slide Dip Switch, 1 Switches, SPST, On-off, Latched, 0.025A, 24VDC, 20 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Through Hole-straight
APEM 10 Position Recessed SPST STANDARD DIP Through hole with Squared Terminals and Dual in-line .100" x .300" spacing