Analog Devices MAX4314EEE+
High-Speed, Low-Power, Single-Supply Multichannel, Video Multiplexer-Amplifiers
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Analog Devices MAX4314EEE+.
Analog Devices
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
SHENGYU ELECTRONICS
ShanghaiCT
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.10%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Analog DevicesMAX4312EEE+
MAX4312 Tube e3 VIDEO MULTIPLEXER audio video amplifier circuit 85C 82dB 0.635mm 560muA
Analog DevicesLT1620IGN#PBF
SP Amp Current Sense Amp Single R-R 5.5V 16-Pin SSOP N
Analog DevicesLTC6915IGN#PBF
Zero Drift, Precision Instrumentation Amplifier with Digitally Programmable Gain
Analog DevicesMAX4018EEE+
ROHS3Compliant EAR99 MAX4018 Matte Tin (Sn) op amp buffer circuit 4.9mm 5.4muA 4mV 57dB
Analog DevicesLT6554IGN#PBF
Video Amp Triple ±6V 12V 16-Pin SSOP N
GULL WING Rail-to-Rail 2003 Surface Mount Voltage Feedback Amplifier 667mW 70dB 600V/mus -40C~85C
Descriptions
Descriptions de Analog Devices MAX4314EEE+ fournies par ses distributeurs.
MAX4314 Tube e3 VIDEO MULTIPLEXER video amp IC 85C 82dB 1.651mm 560muA
VIDEO AMP, 127MHZ, 430V/US, QSOP-16; No. of Amplifiers:1Amplifiers; Gain Bandwidth:127MHz; Slew Rate:430V/µs; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Output Current:95mA; Supply Voltage Range:± 2