Analog Devices LTC6400CUD-20#PBF
SP Amp DIFF AMP Single 3.5V 16-Pin QFN EP Tube / IC ADC DRIVER DIFF 16-QFN
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Upverter
Datasheet16 pagesIl y a 18 ans
Analog Devices
Linear Technology
iiiC
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 11 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST TIME BUY (Last Updated: 11 months ago)
Ressources d’ingénierie
Voir les kits d'évaluation et les conceptions de référence pour Analog Devices LTC6400CUD-20#PBF.
Pièces détachées
Analog DevicesLTC6401CUD-20#PBF
LTC6401-20 - 1.3GHz Low Noise, Low Distortion Differential ADC Driver for 140MHz IF
Analog DevicesLTC6401IUD-20#PBF
Operational Amplifier, 1 Func, 2000uV Offset-Max, CMOS, PQCC16
Analog DevicesLTC6401CUD-14#PBF
Texas InstrumentsOPA2695IRGTR
Ultra-Wideband, Current-Feedback Operational Amplifier with Disable 16-VQFN -40 to 85
RenesasEL4543ILZ
Operational Amplifier, 3 Func, 10000uV Offset-Max, CMOS, PQCC20
Texas InstrumentsOPA2695IRGTT
Texas InstrumentsOPA2695IRGTTG4
Descriptions
Descriptions de Analog Devices LTC6400CUD-20#PBF fournies par ses distributeurs.
90mA 4.5KV/¦Ìs 1.8GHz 65dB 20mA 1 3.5V 2mV@ 3V @ 0C to 70C QFN 3mm*3mm*750¦Ìm
Differential Amplifier IC; No. of Amplifiers:1; Bandwidth:1800MHz; Slew Rate:4.5V/ns; Offset Voltage:2mV; Gain Max, V/V:10; Supply Voltage Min:2.85V; Supply Voltage Max:3.5V; Package/Case:16-QFN; No. of Pins:16 ;RoHS Compliant: Yes