Analog Devices DS1882E-050+T&R
Provides Low-Noise, Low-Distortion Digital Volume Control for Dual-Supply Applications
Fiches techniques et documents
Future Electronics
Datasheet15 pagesIl y a 19 ans
Analog Devices
ShanghaiCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-24.65%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Analog DevicesDS1881E-050+
DS1881 Series 64 Tabs I2C 50 kOhm Non-Volatile SMT Digital POT - TSSOP-16
Analog DevicesDS1855E-050+
Digital Potentiometer 100POS/256POS 50k Ohm 2Pot 14-Pin TSSOP Tube
Analog DevicesAD5252BRUZ50-RL7
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
Digital Potentiometer (POT), 64-Tap, with I2C Interface
Analog DevicesDS1845E-010+T&R
Digital Potentiometer 10kOhm 100/256POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 20-Pin TSSOP T/R
Descriptions
Descriptions de Analog Devices DS1882E-050+T&R fournies par ses distributeurs.
Digital Potentiometer 64POS 45k Ohm Dual 16-Pin TSSOP T/R