Analog Devices ADA4610-1BRZ
Op Amp Single Precision Amplifier R-R O/P ±15V Medical 8-Pin SOIC N Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Analog Devices ADA4610-1BRZ.
element14 APAC
Datasheet24 pagesIl y a 11 ans
Datasheet27 pagesIl y a 6 ans
Datasheet25 pagesIl y a 10 ans
Analog Devices
SHENGYU ELECTRONICS
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Ressources d’ingénierie
Voir les kits d'évaluation et les conceptions de référence pour Analog Devices ADA4610-1BRZ.
Pièces détachées
Analog DevicesAD744JRZ
Op Amp Single Precision Amplifier ±18V 8-Pin SOIC N Tube
Texas InstrumentsLM318D
Single, 40-V, 15-MHz operational amplifier 8-SOIC 0 to 70
Texas InstrumentsLM318M/NOPB
ROHS3Compliant EAR99 LM318 Tube op amp amplifier circuit 4.9mm 0.75muA 4mV 15000kHz
Texas InstrumentsLM318MX/NOPB
Op Amp Single High Speed Amplifier ±20V 8-Pin SOIC T/R
Descriptions
Descriptions de Analog Devices ADA4610-1BRZ fournies par ses distributeurs.
Low Noise, Precision, Rail-to-Rail Output, JFET Single Op Amp
ROHS3Compliant e3 ADA4610 Tube op amp buffer circuit 4.9mm 5pA 400muV 15400kHz
Operational Amplifier, 1 Func, 800uV Offset-Max, BIPolar, PDSO8
ANALOG DEVICES - ADA4610-1BRZ - Amplificateur opérationnel, 1 amplificateur, 16.3 MHz, 61 V/μs, ± 5V à ± 15V, NSOIC, 8 Broche(s)
Op-Amp, 16.3Mhz, -40 To 125Deg C, Nsoic; No. Of Channels:1Channels; Gain Bandwidth Product:16.3Mhz; Supply Voltage Range:± 5V To ± 15V; Ic Case/Package:Nsoic; No. Of Pins:8Pins; Amplifier Type:Jfet; Input Offset Voltage:200Μv Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. ADA4610-1BRZ