Ampleon C4H15P400AYZ
RF Power Transistor, 1.432 to 1.517 GHz, 400 W, 18.4 dB, 50 V, OMP780, GaN
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H15P400AYZ01
7h
Descriptions
Descriptions de Ampleon C4H15P400AYZ fournies par ses distributeurs.