Ampleon BLP05H6700XRY
RF Power Transistor, 0.01 to 0.60 GHz, 700 W, 23 dB, 50 V, SOT1138-2, LDMOS
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions de Ampleon BLP05H6700XRY fournies par ses distributeurs.
RF Power Field-Effect Transistor
RF MOSFET LDMOS 50V SOT1138-2