Ampleon BLF6G27L-40P,112
RF Power Transistor, 2.5 to 2.7 GHz, 40 W, 15.5 dB, 28 V, LDMOS, SOT-1121A
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Ampleon BLF6G27L-40P,112 fournies par ses distributeurs.
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 5-Pin SOT-1121A Bulk
TRANSISTOR RF PWR LDMOS SOT1121A
RF FET LDMOS 65V 17DB SOT1121A