Ampleon BLF2425M7LS100U
RF Power Transistor. 2.3 to 2.4 GHz, 100 W, 18 dB, 28 V, SOT502B, LDMOS
Page du fabricant
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Ampleon BLF2425M7LS100U fournies par ses distributeurs.
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502B Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502B