Ampleon BLF2425M7L100J
RF Power Transistor, 2.3 to 2.4 GHz, 100 W, 18 dB, 28 V, SOT502A, LDMOS
Page du fabricant
Prix et stock
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions de Ampleon BLF2425M7L100J fournies par ses distributeurs.
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502A T/R
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A