Amphenol UE75-A20-6000T
SFP Connector, 20 Contact(s), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal, Receptacle
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol UE75-A20-6000T.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2011-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications SolutionsUE76A203000T
ExpressPort SFP+, High Speed Input Output Connectors, 1X1 SFP HIGH SPEED CNNCT.
Easy-On FFC/FPC Connector 0.50mm Pitch V-Flip Series Vertical 4.05mm Height 22 Circuits Copper Allo
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder ST SMD Easy-On™ Embossed T/R
TE Connectivity2-84982-0
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder ST SMD T/R
TE Connectivity2-84981-0
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD T/R
14 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right A
Descriptions
Descriptions de Amphenol UE75-A20-6000T fournies par ses distributeurs.
Conn SFP RCP SMD 20 POS 0.8mm Solder RA SMD 20 Terminal 1 Port T/R
20 Position 8 mm Right Angle Gold Plated Female SFP Connector
CUT TAPE - SFP CONNR ROHS 15AU SNMATTE
CONN SFP 20POS RCPT R/A SMD 15AU
SFP 20POS HIGH SPEED CONNECTOR