Amphenol MS3106A22-23S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 8 POS Solder ST Cable Mount 8 Terminal 1 Port
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol MS3106A22-23S.
JRH Electronics
Datasheet44 pagesIl y a 20 ans
Datasheet81 pagesIl y a 7 ans
Farnell
Electro Sonic
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1995-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Amphenol Industrial97-3106A-18-8S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 8 POS Solder ST Cable Mount 8 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106A18-8S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 8 POS Solder Cup ST Cable Mount 8 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106F20-7S
Conn Cylindrical Circular SKT 8 POS Solder Cup ST Cable Mount 8 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3108B-18-8S
Circular Connector, 97, Right Angle Plug, 8 Contacts, Solder Socket, Threaded, 18-8
Amphenol Industrial97-3106A-20-15S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 7 POS Solder ST Cable Mount 7 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-18-8S(946)
Circular MIL Spec Connector 8P Strt Socket Plug Sz 18 Solder Blk Zn
Descriptions
Descriptions de Amphenol MS3106A22-23S fournies par ses distributeurs.
MIL Series Connector, 8 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Olive Drab Chromate over Cadmium MIL-5015Type Non-RoHS Compliant 2005 Circular Connector 14AWG -55C~125C 23A 700V
Female Sockets,Plug,Threaded 8pin Aluminum Alloy 23A , , 49.22mm
MS3106 Cable Mount Straight Plugs 22-23S
CONNECTOR PLUG 8POS STRAIGHT W/SCKT
CONN PLUG FMALE 8P SILV SLDR CUP
CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP