Amphenol MS3106A22-14P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol MS3106A22-14P.
Electro Sonic
Datasheet73 pagesIl y a 20 ans
element14 APAC
Newark
Master Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date1995-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Amphenol IndustrialMS3106F22-14P
Conn Cylindrical Circular PIN 19 POS Solder Cup ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106A20-29S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 17 POS Solder ST Cable Mount 17 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-22-19P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Amphenol MS3106A22-14P fournies par ses distributeurs.