Amphenol MS27468E21F41S
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol MS27468E21F41S.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 24 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Amphenol IndustrialPT00SE-20-41S(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 41 POS Crimp ST Wall Mount 41 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27468T21F41S
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 41 POS Crimp ST Jam Nut 41 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27656T21A41PA
Descriptions
Descriptions de Amphenol MS27468E21F41S fournies par ses distributeurs.
Conn Subminiature Cylindrical SKT 41 POS Crimp ST Jam Nut 41 Terminal 1 Port
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 41pin Aluminum , 31.57mm*49.22mm
Electroless Nickel Military MIL-DTL-38999Series I LJT Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector -65C~200C 7.5A 49.22mm
Recept |Amphenol Aerospace MS27468E21F41S
CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP