Amphenol L77HDEH15SOL2RM8C309
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Newark
Farnell
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.35%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1-1734344-2
Conn D-Subminiature RCP 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
AmphenolL77HDE15SOL2
Conn High Density D-Sub F 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
TE Connectivity1-1470250-1
D-Sub H/D 15 Recptg/F318Mm/Te Connectivity/Amp Brand |Amp Te Connectivity 1-1470250-1
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
AmphenolL17HTHES4F1C
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
D Sub Connector, 180 Series, De, Receptacle, 15, Steel, Through Hole Rohs Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de Amphenol L77HDEH15SOL2RM8C309 fournies par ses distributeurs.
15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
D Sub Connector, Rcpt, De, 15Pos, Th Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L77HDEH15SOL2RM8C309
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, 0.09 inch Pitch, Solder Terminal, M3, Receptacle
Female Sockets,Receptacle 3 15pin Steel,Tin Plated 3A 30.84mm*12.55mm
CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, HIGH DENSITY, STRAIGHT
D-Subminiature Straight PCB Termination
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Straight PCB Thru Hole, 15 Socket, Bright Tin Shell, 0.76m (30 in) Gold, 4-40 Removable Front Screwlock, 4-40 Threaded Standoff&Boardlock