Amphenol L77HDA26SD1CH3RC309
Conn High Density D-Sub SKT 26 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 26 Terminal 1 Port Tray
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Master Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Conn High Density D-Sub SKT 26 POS Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09562527612
D-Sub High Density Female connector Wave soldering termination Rated current 2A
Conn High Density D-Sub F 26 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
Conn High Density D-Sub SKT 26 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 26 Contact(s), Female, Solder Terminal, #4-40
Descriptions
Descriptions de Amphenol L77HDA26SD1CH3RC309 fournies par ses distributeurs.
D Subminiature Connector, 26 Contact(s), Female, Solder Terminal, Socket
D Sub Connector, Rcpt, Da, 26Pos, Th Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L77HDA26SD1CH3RC309
Female Sockets,Receptacle 3 26pin Steel,Tin Plated 3A 39.24mm*22.22mm
CONN D-SUB HD RCPT 26P R/A SLDR
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, HIGH DENSITY, RIGHT ANG
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.89mm (0.35μin), 26 Socket, 0.76m (30 in) Gold, M3 Rear Threaded Insert, Ground Tab, With Boardlock