Amphenol L777HDE15POL2
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol L777HDE15POL2.
Farnell
Datasheet1 pageIl y a 12 ans
Electro Sonic
JRH Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.05%
Pièces détachées
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub M 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub M 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
HARTING Elektronik09561617700
D-Sub High Density Male connector Wave soldering termination Rated current 2A
180 Series 15 Position Male Vertical Dip Solder Through Hole Nickel Shell D-Sub
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Descriptions
Descriptions de Amphenol L777HDE15POL2 fournies par ses distributeurs.
D Sub Connector, HD15, High Density, Plug, HD, 15 Contacts, DE, Solder
Hd-D Sub Conn, Plug, De, 15Pos, Solder; D Sub Connector Type:High Density; Gender:Plug; Product Range:Hd Series; No. Of Contacts:15Contacts; D Sub Shell Size:De; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L777HDE15POL2
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 15 Pin, 0.38m (15 in) Gold, 3.05mm (0.120in) Clear Hole, Without Bracket, Without Boardlock