Amphenol L717HDA26PD1CH4R
Conn High Density D-Sub PIN 26 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol L717HDA26PD1CH4R.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 18 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.11%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Conn High Density D-Sub PIN 26 POS Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub PIN 26 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub PIN 26 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 26 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub M 26 POS 2.29mm Solder ST Thru-Hole 26 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Amphenol L717HDA26PD1CH4R fournies par ses distributeurs.
D Subminiature Connector, 26 Contact(s), Male, Solder Terminal, Plug
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Male Pins,Plug 3 26pin Steel,Tin Plated 3A 39.24mm*22.22mm
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, HIGH DENSITY, RIGHT ANG
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle Pcb Thru Hole, Fp=8.89Mm (.350"), 26 Pin, Flash Gold, 4-40 Rear Threaded Insert, Ground Tab, With Boardlock |Amphenol Communications Solutions L717HDA26PD1CH4R