Amphenol L117DBFRA25S
D SUB CONN, RCPT, 25POS, IDC / IDT; Available until stocks are exhausted Alternative available
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol L117DBFRA25S.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 11 ans
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
AmphenolL17DBFRA25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
TE Connectivity5205207-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
AmphenolL77SDB25S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder Cup
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
AmphenolL77SDBH25S
Amphenol164X11789X
25 Pos Female Crimp Connector Rohs Compliant: Yes |Amphenol Conec 164X11789X
Descriptions
Descriptions de Amphenol L117DBFRA25S fournies par ses distributeurs.
D Sub Connector, Standard, Receptacle, DFR, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Socket, 0.38m (15 in) Gold, 3.05mm (0.120in) Clear Hole
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Position Receptacle, 0.38μm (14.960μin) Gold Plating
D Sub Conn, Rcpt, Db, 25Pos, Idc/Idt; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Dfr Series; No. Of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:Db; Contact Termination Type:Idc/Idt; Connector Mounting:Cable Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L117DBFRA25S