Amphenol FCE17A15SM250
Conn Filtered D-Sub F 15 POS 1.37mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol FCE17A15SM250.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 12 ans
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-8.93%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
HARTING Elektronik09672154704
INTERFACE CONNECTOR, D-SUB 15 PIN FEMALE SOLDER CUP STAMPED CONTACTS PL3
ITT / CannonDAM-15S
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 1.37mm Solder Pot ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
ITT / CannonDA-15S-A197
Conn D-Subminiature SKT 15 POS Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
ITT / CannonDAM15SA197
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, DM, A, 15, REC, A197
Amphenol Communications SolutionsG17S1500110EU
CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP / 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Conn Filtered D-Sub SKT 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Amphenol FCE17A15SM250 fournies par ses distributeurs.
Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Socket, 1000pF
D Sub Connector, Filtered, Receptacle, FCE17, 15 Contacts, DA, Solder Cup
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal, #4-40 Unc, Socket
SOCKET, D SUB, 1000PF, STRT, 15WAY; Product Range: FCE17 Series; D Sub Shell Size: DA; Gender: Receptacle; No. of Contacts: 15Contacts; Capacitance: 1000pF; Connector Body Material: Steel Body; Contact Termination Type: Solder