Amphenol 77311-802-25LF
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol 77311-802-25LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions77311-102-25LF
Amphenol Communications Solutions77311-118-25LF
Amphenol Communications Solutions68000-125HLF
KK 254 Breakaway Header Vertical 20 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 6.09mm
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK Bag
KK 254 Breakaway Header Vertical 20 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 7.49mm
Descriptions
Descriptions de Amphenol 77311-802-25LF fournies par ses distributeurs.
Headers & Wire Housings 25P STR SR TMT HDR .38 AU .464IN LENGTH
Board Connector, 25 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 25 Positions, 2.54 mm Pitch.
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731180225LF
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
BERGSTIK DUBOX / PV / BERGSTIK
Tin 3A Direct Insert Policy 2.54mm 25P 5.84mm -65閳╁剤+125閳 3.43mm 2.54mm Single Row Phosphor Bronze Black Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
Conn, Header, 25Pos, 1Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:1Rows; No. Of Contacts:25Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77311 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77311-802-25LF