Amphenol 77311-402-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol 77311-402-36LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions77311-401-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Amphenol Communications Solutions68000-436HLF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bag
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK Bag
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
KK 254 Breakaway Header 90° Surface Mount Compatible 36 Circuits Tin Plating Mating Pin 8.23mm
Descriptions
Descriptions de Amphenol 77311-402-36LF fournies par ses distributeurs.
36pin 2.54mm 1 Header,Push-Pull 3A 2¦Ìm 91.44mm
Board Connector, 36 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
CONN, HEADER, 36POS, 1ROW, 2.54MM, TH;
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731140236LF
3A Tin Direct Insert 36P -65閳╁剤+125閳 2.54mm Black Single Row Phosphor Bronze Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
Board to Board&Mezzanine Connectors BERGSTIK
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 36 Positions, 2.54 mm Pitch.