Amphenol 77311-102-13LF
Conn Unshrouded Header HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol 77311-102-13LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions68000-113HLF
Conn Unshrouded Header HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Amphenol68001-113HLF
Amphenol Communications Solutions77311-118-13LF
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 10 Circuits, 0.38µm Gold (Au) Selective Plating
13pin 2.54mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 4A 380nm 33.02mm*2.49mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descriptions
Descriptions de Amphenol 77311-102-13LF fournies par ses distributeurs.
Headers & Wire Housings 13P Str Sr Tmt Hdr .76 Au .464In Length
Board Connector, 13 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 13 Positions, 2.54 mm Pitch.
CONN, HEADER, 13POS, 1ROW, 2.54MM, TH;
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731110213LF
13pin 2.54mm 1 Header,Push-Pull 3A 760nm