Amphenol Communications Solutions 20021221-00010T4LF
10pin 1.27mm 2 1.27mm Header, Push-Pull 1A 250nm 9.34mm*5.3mm
Obsolete
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions20021121-00010T4LF
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM / Connector Header Surface Mount 10 position 0.050" (1.27mm)
Amphenol Communications Solutions20021121-00010D4LF
Amphenol Communications Solutions20021521-00010T4LF
Minitek127®, Shrouded Board to Board Header, Surface Mount, 10 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.
Pin Header, Wire-to-Board, 1.27 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Surface Mount, FTS
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions 20021221-00010T4LF fournies par ses distributeurs.
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube
Minitek127®, Wire to Board connector, Shrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions, 1.27mm (0.500in) Pitch.
Board Connector, 10 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.05 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
10P MINITEK 1.27MM SHR.HEAD.SMT
20021221-00010T4LF-HD SMT SHOU
1.27 MM BTB VT SMT TYPE SHROUD