Amphenol Communications Solutions 10072354-G01-32ULF
Minitek Shrouded Header-right Angle | Amphenol Fci (amphenol Cs) 10072354G0132ULF
IHS
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
JRH Electronics
Newark
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2007-02-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions98423-G61-16ULF
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Tube
Board Connector, 32 Contact(S), 2 Row(S), Male, Right Angle, 0.079 Inch Pitch, Solder Terminal,
MINITEK SHROUDED HEADER-VERTICAL | Amphenol FCI (Amphenol CS) 10075025F0132ULF
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Box
Conn Unshrouded Header HDR 30 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Milli-Grid™ Frame
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 24 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions 10072354-G01-32ULF fournies par ses distributeurs.
Conn Shrouded Header HDR 32 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Tube
Minitek II 2.0mm Connectors 32P RA HRD SHRD .76 MICROMETER AU
32pin 2mm 2 2mm Detent Lock,Header 2A(AC/DC) 760nm 34mm
Male Pin Rectangular Connector
Board Connector, 32 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.079 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Cream Insulator, Plug
CONN HEADER 32PS DL R/A 2MM GOLD
Minitek®, Wire to Board Connectors, Shrouded Header - Through Mount Pin-in-Paste - Double row - 32 Positions - 2mm (0.079inch) - Right Angle