Amphenol Sine Systems SC000014
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Datasheet12 pagesIl y a 15 ans
Datasheet44 pagesIl y a 12 ans
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.28%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
ITT / Cannon031-8717-022
Connector Accessory, 0.114in Min Cable Dia, 0.141in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
ITT / Cannon192922-1470
CONTACT;SOCKET;22-20 AWG;T2P CONTACTS;STAMPED CRIMP; TRIDENT SER;GOLD FLASH;13 A
Connector Contact, skt, crimp Terminal Rohs Compliant: Yes |Itt Cannon 192990-0110
Amphenol IndustrialPT01SE-22-55SW(SR)
Conn Miniature Cylindrical SKT 55 POS Crimp ST Cable Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceM39029/57-355
Contact Skt Crimp 24-28Awg Gold | Amphenol Aerospace M39029/57-355
Descriptions
Descriptions de Amphenol Sine Systems SC000014 fournies par ses distributeurs.
Copper Alloy Gold Plated 18 - 14 AWG Size 18 Crimp Socket Contact
Contact SKT Crimp ST Cable Mount 14-18AWG RockSolid™
Gold-plated brass contact. Socket 2.0mm, 14-18AWG.
Amphenol
Metric Connectors RockSolid 2.0mm Socket Contact