Amphenol LTW MSAS-17PMMC-SF8C20
Sensor Cable, M12 Plug, Free End, 17 Positions, 200 mm, 7.87 , M Series
Tendance sur 3 mois:
+20.51%
Descriptions
Descriptions de Amphenol LTW MSAS-17PMMC-SF8C20 fournies par ses distributeurs.
M12 Metric Circular Connector, A-Coded, Metal Shielded, 1.5A, 17 pins, Male Connector, Male Contact, Hexagonal, M16*1.5, Screw Thread, Crimp, Receptacle With Wire, Front Fastened, Length 200mm, PVC, 26 AWG, IP68 / IP69K
M Series, M12, ACode, Metal, 1.5A, 17 pins, MaleConnector, MaleContact, Hexagonal, Screw Thread,Crimp, Receptacle WithCable/Wire, Length 200mm, IPX8
Approvals = IEC / Approvals = UL Listed / Shell Material = PVC / Mounting Type = Front Mount / Poles = 17 / Body Orientation = Straight / Current Rating A = 1.5 / Combustibility Class = UL 94 V-0 / Connector Coding = A-Coded / Standards Met = IEC / Standards Met = UL Listed / Voltage Rating V = 30 / Length mm = 200 / Operating Temperature Max. °C = 80 / Connector Size = M12 / Operating Temperature Min. °C = -25 / Contact Gender = Plug / IP Rating = IPX8 / IP Rating = IP69K / Series = M