Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STME1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 18 ans
Farnell
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.35%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 30 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE9LF
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STME1LF fournies par ses distributeurs.
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 30 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF, with Mount Plate
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
SFW RoHS Compliant Straight Slide Lock FFC, FPC (Connector/Contact Type) Connector UL94V-0 30mOhm 85C 1A
SFW30S-2STME1LF-SFWS | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW30S2STME1LF
Ffc/fpc Connector, 30 Position, 2 Row
FFC/FPC Connectors 30P TOP SMT,ZIF W/ MOUNTING PLATE
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
1.00 MM FFC/FPC CONNECTOR 30CK
30P FFC/FPC ZIF SMD 1,00mm TOP RoHSconf
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
1mm 30pin 5.3mm FFC,FPC 1A SMD,P=1mm
-55閳╁剤+105閳 30P Single-sided contact points/Vertical Standing paste 1mm SMD,P=1mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
FFC/FPC CONNECTOR, 30 POSITION, 2 ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:-; Contact Termination Type:Surface Mount; Contact Position:Top; No. of Rows:1 Row; FFC / FPC Thickness:0.33mm