Amphenol L77SDBH25S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder Cup
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol L77SDBH25S.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Datasheet1 pageIl y a 12 ans
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
AmphenolL77SDB25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Conn D-Sub F 25 POS 1.38mm SolderCup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Solder Terminal
AmphenolL177RRB25S
L177RR SERIES 2.77MM PITCH STRAIGHT CRIMP D-SUB CONNECTOR SOCKET 25 WAY
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
Descriptions
Descriptions de Amphenol L77SDBH25S fournies par ses distributeurs.
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm Solder Cup ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight Solder Cup, 25 Position Receptacle, Flash Gold, Bright Tin Shell, 4-40 Rear Insert
D-Sub Conn, Rcpt, 25Pos, Solder; No. Of Contacts:25Contacts; Gender:Receptacle; Contact Termination Type:Solder; D Sub Shell Size:Db; Product Range:Sd Series; Connector Body Material:Steel Body; Contact Material:Phosphor Bronze Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L77SDBH25S