Amphenol L77SDAH15S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD, 15 Contacts, DA, Solder Cup
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Amphenol L77SDAH15S.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 12 ans
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-10-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
AmphenolL77SDA15S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.38mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port Container
AmphenolL77SDA15SVF
Conn D-Subminiature F 15 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL177RRA15S
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 1.37mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Amphenol L77SDAH15S fournies par ses distributeurs.
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.74mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight Solder Cup, 15 Position Receptacle, Flash Gold, Bright Tin Shell, 4-40 Rear Insert
D-SUB CONN, RCPT, 15POS, SOLDER; No. of Contacts:15Contacts; Gender:Receptacle; Contact Termination Type:Solder; D Sub Shell Size:DA; Product Range:SD Series; Connector Body Material:Steel Body; Contact Material:Phosphor Bronze