Amphenol Communications Solutions L777SDA15POL2
Standard D Sub Connector, Sd Series, Da, Plug, 15, Steel Body, Through Hole
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Datasheet1 pageIl y a 12 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.08%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, TS, 15 Contacts, DA, Solder
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
TE Connectivity1-1634219-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15 WAY MOUNT PCB D-SUB CONN PLUG,2.77MM PITCH
AmphenolDLS2XS4AA35X
D-SUB 15-pos. Socket Solder Pin stamped Contacts Threaded rear spacer Quality class 3 UNC 4-40
AmphenolDLS1XP5AK40X
Conn D-Subminiature PIN 9 POS Solder RA Thru-Hole 9 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions L777SDA15POL2 fournies par ses distributeurs.
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 15 Pin, 0.38μm (15μin) Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock