Amphenol Communications Solutions L717SDB25POL2
D Sub Connector, Standard, Plug, SD, 25 Contacts, DB, Solder
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Amphenol 25 Way Straight Through Hole Mount PCB D-sub Connector, Plug
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, Solder Terminal, Locking, Plug
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, TS, 25 Contacts, DB, Solder
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .12
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
171 Series 25 Position DIP Solder Male D-Sub Connector
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions L717SDB25POL2 fournies par ses distributeurs.
Conn D-Subminiature PIN 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
D SUB CONN, PLUG, DB, 25POS, TH; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Plug; Product Range:SD Series; No. of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:DB; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 25 Pin, Flash Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock