Amphenol Communications Solutions 66951-032LF
Vert Card Conn S/r 30AU-66951-032LF | Amphenol Fci (amphenol Cs) 66951032LF
Fiches techniques et documents
DigiKey
Datasheet4 pagesIl y a 26 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-36.40%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Board Connector, 32 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, 0.1 Inch Pitch, Solder Terminal,
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 32 Contacts, Through Hole Mount, SSQ Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 32 Contacts, Through Hole Mount, SSA Series
TE Connectivity / AMP3-215299-2
Conn Socket Strip SKT 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
TE Connectivity7-535541-8
Conn Socket Strip RCP 30 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Gang of Tubes
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions 66951-032LF fournies par ses distributeurs.
Board Connector, 32 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal
Conn Socket Strip SKT 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
Push-Pull,Receptacle 1 32pin Female Socket 81.28mm*5.08mm
CONN, RCPT, 32POS, 1ROW, 2.54MM, TH;
PV® 2.54mm, Board to Board Connector, PCB Mounted Receptacle, Vertical, Through Hole, Top Entry, Single Row, 32 position, 2.54mm (.100in) Pitch.
CONN RCPT 32POS .100 SGL STR PCB