Amphenol Communications Solutions 65846-010ELF
Conn Housing PL 10 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 12 ans
_legacy Avnet
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
-4.13%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2012-06-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions65043-032ELF
PV® Wire-to-Board Connector System, 2.54mm (0.1inch) Centerline Crimp-to-Wire PV Receptacle Housing, Double Row.
Amphenol Communications Solutions65043-031ELF
Conn Housing RCP 8 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
2.00mm Pitch, iGrid Receptacle Crimp Housing, Dual Row, Positive Lock, 10 Circuits, Natural
HIROSE ELECTRICA3B-10D-2C
Conn Housing RCP 10 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag Automotive
Conn IDC Connector SKT 10 POS 2.54mm IDT ST Cable Mount Bulk
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions 65846-010ELF fournies par ses distributeurs.
AMPHENOL ICC 65846-010ELF Connector shell Mini-Latch 2x5p
Board Connector, 10 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Crimp Terminal, Latch, Black Insulator
CONNECTOR HOUSING, RCPT, 10POS, 2.54MM;
Receptacle 2 10pin Female Socket , 12.7mm